Zamieszkaj w Lublinie

Myślisz o przeprowadzce do Lublina? A może już tutaj mieszkasz, ale szukasz innego, nowego mieszkania? Pragniesz w końcu zamieszkać „na własnym”? Teraz Twoje marzenie może się spełnić. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji dotyczących nowych mieszkań oraz domków jednorodzinnych, położonych na terenie Lublina.

Zbudują „M” specjalnie dla Ciebie

Lubelska Osada sp. z o. o jest dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską, działającą na terenie Lublina i jego okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, przedsiębiorstwo może poszczycić się rzetelnością w swych działaniach, terminowym wywiązywaniem się z zobowiązań, zaufaniem klientów oraz odznaczającymi się wysoką jakością nieruchomościami, które im oddaje do użytku.

141501838654747700

Ponieważ Lubelską Osadę tworzą profesjonaliści, możemy mieć pewność, że w zamian za nasz wkład pieniężny, otrzymamy wymarzone przez nas nowe miejsce zamieszkania, położone w ciekawej lokalizacji: z dala od zgiełkliwego serca miasta, ale jednocześnie na tyle blisko centrum, by dotarcie do niego nie stanowiło dla nas żadnego problemu.

Na swoim koncie lubelski deweloper odnotował już pierwsze sukcesy. Jednym z nich jest gotowy, wybudowany, czterokondygnacyjny, ogrodzony i odznaczający się nowoczesną architekturą budynek Chełm, w którym znajduje się 18 mieszkań. Więcej informacji o tej posesji znajdziemy na stronie Lubelskiej Osady: www.lubelskaosada.pl.

Mieszkania dla młodych

Wiele młodych ludzi marzy o własnym mieszkaniu. Z myślą właśnie o nich, Lubelska Osada przystąpiła do programu MDM (rządowego programu pomocy dla osób młodych, ułatwiającego zakup pierwszej nieruchomości, na rynku pierwotnym). W pierwszym kwartale 2015 roku w dzielnicy Dziesiątej powstaną zatem 24 nowe mieszkania dwu oraz trzypokojowe, znajdujące się w trzykondygnacyjnym Budynku Dziesiąta B1, postawionym w zacisznej okolicy. Dzięki bliskości dróg na Zamość, Chełm oraz Przemyśl, komunikacja z centrum Lublina nie będzie stanowiła żadnego problemu. W podpiwniczeniu budynku znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. Dzięki zastosowanej prostej formie, lukarnami w bryle głównej oraz drewnianym więźbom dachowym, styl architektoniczny powstającego osiedla będzie nowoczesny, miły dla oka i przykuwający uwagę.

Oprócz budynku Dziesiąta B1, powstanie także Dziesiąta B2 oraz B2A. Nieruchomości te wyposażone zostaną w windy. W planach jest także wydzielenie specjalnych miejsc na rowery. Developer z Lublina jest firmą wybiegającą myślami w przyszłość. Dlatego liczba zaplanowanych miejsc parkingowych jest dwukrotnie większa od ilości mieszkań

Jeśli zatem nie ukończyliśmy 35 roku życia i możemy skorzystać z programu mdm, warto poświęcić chwilkę na przejrzenie mieszkań oferowanych przez Lubelską Osadę.

Własny dom z ogródkiem

Wiele osób od dawna marzy o tym, żeby zamieszkać kiedyś we własnym domu. Lubelska Osada zna nasze pragnienia i dlatego zaplanowała inwestycję polegającą na wybudowaniu zespołu 20 domów jednorodzinnych w bliskiej, cichej i spokojnej okolicy Lublina. Budynki te, nazwane Kolonią Pliszczyn, będą posiadać wewnętrzną drogę dojazdową oraz dobre połączenie z komunikacją miejską. Każdy dom będzie się odznaczał bardzo ciekawą i nowoczesną architekturą, wzbogaconą o wystające wykusze i urokliwe daszki, a położony będzie na działce o powierzchni 1000 m², na której z pewnością znajdzie się miejsce na relaks z rodziną i znajomymi przy basenie czy grillu. W każdym z domów znajdować się będzie salon w połączeniu z jadalnią, zaś na piętrze powstanie apartament rodziców, garderoba oraz trzy sypialnie. Wszystkie budynki przykryją czterospadowe dachy.

Deweloper przyjazny klientom

Zakup nieruchomości to poważna decyzja, często na całe życie. Lubelska Osada bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Wychodząc klientom naprzeciw, oprócz bogatej w informacje i szczegóły strony internetowej, proponuje także rozmowę z doradcą. Takie spotkania mogą mieć miejsce zarówno w biurze jak i na terenie samej inwestycji. W czasie takich rozmów, szczegółowo udzielone zostaną nam wszystkie informacje dotyczące interesującej nas oferty firmy. Nie bójmy się pytać. Tylko dzięki szczerej rozmowie dowiemy się wszystkiego, czego potrzebujemy, aby dokonać najlepszego dla nas wyboru. Deweloper z Lublina chętnie zapozna nas zarówno z lokalizacjami swoich inwestycji, jak również standardem realizacji budowy, a wreszcie sposobem wykończenia mieszkań i domów oraz planem zagospodarowania terenu wokół danego budynku.

Kiedy lokal jest już gotowy (czyli znajduje się w stanie deweloperskim: posiada okna, drzwi, otynkowane ściany i wylewki na podłogach), możemy podpisać protokół odbioru mieszkania, a nasze marzenie spełni się: zostaniemy jedynym właścicielem nieruchomości. Teraz pozostanie nam jedynie wykończyć ją i zaaranżować wedle własnego pomysłu, by później mieszkać w niej przez długie, szczęśliwe lata.